Hakkımızda

Düğün Dj; Kına Dj; Nişan Dj; Müzik Organizasyon; İzmir Dj;

Dj Organizasyon;2019 YILI DÜĞÜN, NİŞAN, KINA ORGANİZASYONLARI

İÇİN ANLAŞMANIZI ŞİMDİDEN YAPIN KARLI ÇIKIN. DJ PERFORMANS + 2 ADET HOPARLÖR İZMİR İÇİ MERKEZ İLÇELER İÇİN, ÇOK UYGUN FİYATLARA. DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN.(+90) 532 382 88 0380'ler 90'lar Partisi 1

2019’da özel günlerinizde ihtiyacınız olan DJ hizmetini sizlere sunuyoruz. İzmir dj düğün olarak; düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, balo, mezuniyet törenleri, bar-mitzvah, bat–mitzvah, ev partileri, bekarlığa veda partileri, villa partileri, doğum günü, defile, ekspozisyon, tanıtım showları, kokteyl, şirketlerin bayii toplantıları, şirket yemekleri ve benzeri tüm organizasyonlarınız için sizlere hizmet veriyoruz.

Tüm organizasyonlarınız için gereken ses ve ışık sistemlerini de yine kendi bünyemizden ihtiyacınıza göre temin ediyoruz.

İzmir düğün dj sizlere ihtiyacınız olan Dj’i ve istediğiniz tüm müzik türünde unutulmaz bir geceyi vaat ediyor. Üstelik İzmir kına dj olarak Türkiye’de nerede olursanız olun; siz isteyin biz gelelim.

İzmir nişan dj her an güncellenen, geniş bir arşiv ile sizlerin ve sevdiklerinizin hizmetindedir.


Düğün Dj. de neler var?


Arşivimizde olanların bazıları: Tüm latin müzikleri (salsa, bachata, merengue, samba, mambo, tango, reggie, rhumba v.b.) yabancı ve yerli slowlar, yerli ve yabancı poplar ve remixler (Commercial, club, techno, electronic, r&b, hip hop, dupstep, latin club, house, electronic house, swing house,  deep house, hard house, rave/old skool, trance v.b.), chillout, lounge, jazz ( swing, bibop, ragtime, smooth v.b.), country & folk, blues, soul, rock’n roll ile bu ve benzeri tarzların dışında;

Türk sanat müziği, Türk halk müziği, oyun havaları, oryantal danstır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Dj organizasyonlarınız için, İzmir Dj ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Düğününüz için İzmir’de ve her yerde Düğün Dj size yeter.

IMAG0426

İstanbul Dj, İstanbul Düğün Dj, Kına Dj İstanbul, Ankara Dj, Ankara Düğün Dj, Kına Dj Ankara,

Pinterest’te DüğünDj adlı kullanıcının İzmir Dj Organizasyon, Kına Dj, Düğün Dj, İzmir Müzik, Düğün Dj, Düğün Müzik, Düğün Organizasyon panosunu takip edin.

Diğer Site :

http://www.djajans.net

Youtube :

http://www.youtube.com/c/DüğündjOrganizasyon

Facebook :

www.facebook.com/izmirdugundjorganizasyon
www.facebook.com/www.dugundj.net
www.facebook.com/groups/dugundj.net/
www.facebook.com/Negistufan

Twitter :

www.twitter.com/izmirdugundj

Blogspot :

https://dugundjizmir.blogspot.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]