T. Tuluğ & Tijen Demirci 28 Mart Düğün

T. Tuluğ & Tijen Demirci 28 Mart Düğün

Merhaba,

İşin aslı ve kısası: İyiki DeeJay seçmişiz.
Çok teşekkürler Düğün Dj.
Zaten DeeJay ile eğlenmeyi seviyorduk ama bir düğün organizasyonunda hiç bulunmamıştık.
Araştırdık ve sonunda DeeJay istediğimize karar verdik.
Sonrada DeeJey bulmak için araştırmaya başladık. O kadar çok “ben DeeJay’im” diyen insan var ki; şaşarsınız.
Fakat çoğu müzik kültürü ve altyapısı yetersiz; eğitimi yetersiz, sosyal olarak başarısız tipler ki; bir ara vaz mı geçsek diye düşünmedik değil.
Bu tip organizasyonları kulüp işi sanan, 3-5 şarkıyı öğrenip diğer tarzları kötüleyen, meslektaşlarını kötüleyen kompleksli bir sürü insanla karşılaştık doğrusu.
Sonra internette düğündj.net ile karşılaştık.
Aradık ve Dj Tufan’la konuştuk. İşin gerçeği bu daha da şaşırtıcıydı; çünkü önceki görüşmelerimizin tamamen zıttı bir durum söz konusuydu.
Neyse gittik ve tanıştık. Bize yaklaşımı son derece profesyonelce ve sıcaktı. Nasıl konuşması gerektiğini bilen ve geniş bir müzik kültürü olan biriydi ve son derece mütevazi olması bizi etkiledi. En önemlisi ise meslektaşlarını koruyup kollayan ve hiç kötülemeyen tavrı, onun aslında kendine olan özgüveninin işaretiydi.
Tüm gece ile ilgili konuştuk ve anlaştık. (Fiyatı biraz pahalıydı diğerlerine göre. Ama ucuz etin yanhisi hesabı peki dedik. Riske atılacak bir gece değil sonuçta)
Sonuç mu?
Çok teşekkürler DeeJay Tufan. Sayende unutulmayacak bir gece yaşadık. Çok eğlendik, çok dans ettik ve herkesten tebrik aldık. Düğünümüze gelen herkes ne kadar eğlendiğini söyleyerek bizi tebrik etti.
Açıkçası bu senin sayendeydi.

Görüşmek üzere 🙂
T.Tuluğ & Tijen Demirci çifti.