T. Tuluğ & Tijen Demirci 28 Mart / Düğün Dj Organizasyon

T. Tuluğ & Tijen Demirci 28 Mart / Düğün Dj Organizasyon

Merhaba,

İşin aslı ve kısası: İyi ki Dj seçmişiz.
Çok teşekkürler.

Zaten dj ile eğlenmeyi seviyorduk ama bir düğün organizasyonunda hiç bulunmamıştık.

Araştırdık ve sonunda dj istediğimize karar verdik.

Sonrada Dj bulmak için araştırmaya başladık. O kadar çok “ben DeeJay’im” diyen insan var ki; şaşarsınız.

Fakat çoğunun müzik kültürü ve altyapısı yetersiz; eğitimi yetersiz, sosyal olarak o kadar başarısız tipler ki; bir ara vaz mı geçsek diye düşünmedik değil.

Bu tip organizasyonları kulüp işi sanan, 3-5 şarkıyı öğrenip diğer tarzları kötüleyen, meslektaşlarını kötüleyen kompleksli bir sürü insanla karşılaştık doğrusu.

Neyse sonuçta aradık ve Dj Tufan’la da konuştuk. İşin gerçeği bu daha da şaşırtıcıydı; çünkü önceki görüşmelerimizin tamamen zıttı bir durum söz konusuydu.

Gittik ve tanıştık. Bize yaklaşımı son derece profesyonelce ve sıcaktı. Nasıl konuşması gerektiğini bilen ve geniş müzik kültürü olan biriydi ve son derece mütevazi olması bizi etkiledi.

İlginç şekilde Dj Tufan meslektaşlarını koruyup kollayan ve hiç kötülemeyen bir tavra sahipti. Bu O’nun aslında kendine olan özgüveninin işaretiydi bizce.

Tüm gece ile ilgili konuştuk ve anlaştık. (Fiyatı biraz pahalıydı diğerlerine göre. Ama ucuz etin yanhisi hesabı peki dedik. Riske atılacak bir gece değil sonuçta)

Sonuç mu? Muhteşemdi!

Çok teşekkürler DJ Tufan. Sayende unutulmayacak bir gece yaşadık. Çok eğlendik, çok dans ettik ve herkesten tebrik aldık.

Düğünümüze gelen herkes ne kadar eğlendiğini söyleyerek bizi tebrik etti.
Açıkçası bu senin sayendeydi.

Görüşmek üzere 🙂
T.Tuluğ & Tijen Demirci çifti.