Duygu Özen Didim / Düğün Dj Organizasyon

Duygu Özen Didim / Düğün Dj Organizasyon

Merhabalar,

Düğünüme yalnızca 1 hafta kala bir dj arayışındayken internette tamamen tesadüf eseri Dj Tufan ile ilgili bilgileri gördüm.

Esasında kendisinden evvel de yine internetten bulduğum bir başka firma ile dj tedariği konusunda görüşme yapmıştım ve Dj Tufan’ı biraz da sadece fiyat bilgisi almak için öylesine aramıştım.

Aslında kendisi diğer konuştuğum firma ile aynı fiyatı verdi ama konuşurkenki üslûbu o kadar nazikti ve o kadar detaycıydı ki; hemen kararımı değiştirdim ve kendisi ile anlaştık.

Düğün günü herhangi bir ek görüşme yapmaya gerek kalmadan tam zamanında geldi.

Düğün performansı ise tek kelime ile harikaydı. Zaten enerjisi de çok tatlı ve yüksekti ve herkesi çok eğlendirdi.

Tabii bunda kendisinin eğleniyor olmasının ve yaptığı işi keyifle yapıyor olmasının payının büyük olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca çok geniş bir repertuvarı var ve tarz seçimi konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Mesela biz 90’lar ve eski 45’likler üzerinden gittik.

Etrafımızda gördüğümüz düğünlerden çok farklı ve konsept bir düğün töreni gerçekleştirmiş olduk. Öyle ki düğünden sonra bile etrafımızdaki herkes çalınan müzikler ve tarz dolayısıyla ilk kez böylesine farklı ve eğlenceli bir düğüne gittiğini söyledi.

Hatta orta yaşlılar bile “Bizi gençliğimize döndürdünüz ne güzel şarkılar çaldı” şeklinde yorum yaptı.

Tabii bunda Tufan Bey’in sizi ve ne istediğinizi anlamasının da payı büyük.

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız deneyimin aklınızda en güzel şekli ile kalmasını istiyorsanız kesinlikle düşünmenizi tavsiye ederim. Hem verdiğiniz paraya hem de geçirdiğiniz zamana değiyor:)

Duygu Özen